Adler Kettle AD 1286 Standard, 2200 W, 2 L, Plastic/ glass, Grey/ transparent, 360 rotational base
- TootjadAdler
- Mudel: AD 1286
- Saadavus: 5
-
17€
Adler Kettle AD 1286 Standard, 2200 W, 2 L, Plastic/ glass, Grey/ transparent, 360° rotational base
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 220 mm |
| Brutokaal | 1.237 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 245 mm |
| Brutolaius (mm) | 185 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht | 2 L |
| Maht (m3) | 0.0099715 m |
| Materjal | Plastic/ glass |
| Netokaal | 0.877 kg |
| Paber/Papp | 360.00 g |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | AD 1286 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.36 kg |
| Toote värv | Grey/ transparent |
| Tüüp | Standard |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler kettle ad 1286 standard, 2200 w, 2 l, plastic glass, grey transparent, 360 rotational base, ad 1286, adler, veekeetjad








